Warning: Declaration of antispam_for_all_fields::addPluginSubMenu() should be compatible with mijnpress_plugin_framework::addPluginSubMenu($title, $function, $file, $capability = 10, $where = 'plugins.ph...') in /nfsmnt/hosting1_2/0/f/0fdc39b2-af18-48ad-89bf-155e4496609c/isomi.sk/web/wp-content/plugins/antispam-for-all-fields/antispam-for-all-fields.php on line 164

Warning: Declaration of antispam_for_all_fields::addPluginContent($links, $file) should be compatible with mijnpress_plugin_framework::addPluginContent($filename, $links, $file, $config_url = NULL) in /nfsmnt/hosting1_2/0/f/0fdc39b2-af18-48ad-89bf-155e4496609c/isomi.sk/web/wp-content/plugins/antispam-for-all-fields/antispam-for-all-fields.php on line 164
O nás | ISOMI, a. s.

O nás

ISOMI, a.s., sa 13 rokov zameriava na tvorbu informačných systémov v oblasti verejnej správy, podnikania a firiem. Jej ponuka je zameraná na nové a progresívne riešenia v tomto segmente.

Hlavnou náplňou činnosti sú informačné systémy a poskytovanie služieb pre vládu, samosprávy, verejnoprávne inštitúcie, školstvo a záujmové organizácie.

ISOMI sa zameriava:
• E-learnigové systémy
• Systémy pre správu obsahu
• Systémy pre podporu riadenia projektov
• Systémy pre podporu rozhodovania

Spoločnosť disponuje skúseným tímom odborníkov, ktorí realizovali niekoľko projektov v týchto oblastiach. Naše systémy budujeme najmä na platforme spoločnosti Microsoft.

Comments are closed.